Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Squad
SKECHERS Squad
SKECHERS Squad
SKECHERS Squad
SKECHERS Squad
SKECHERS Squad
SKECHERS Squad
SKECHERS Squad
Машки патики
Код на производ:
(232290-NVY)
SKECHERS

SKECHERS Squad

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Цена со попуст
2.952 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SKECHERS SQUAD се машки lifestyle патики кои внесуваат минималистички стил во вашето секојдневие. Можете да ги вклопите во целосно спортски стил, но и со летни панталони, поло маица или кошула. Овие патики го подигнуваат нивото на квалитетот и модерниот дизајн на повисоко ниво. Горниот дел обезбедува удобност, издржливост и оптимален проток на воздух, и на тој начин ја задржува свежината на вашите стапала. Гумениот ѓон во контрастна боја, покрај одличното прилепување на површини, обезбедува и долготрајност на овие патики. Патиките се лесни, удобни и со врвна изработка. Заврзете ги овие патики и зачекорете со стил во новиот ден.Спецификација: Машки lifestyle патики Врзување со врвки Плиток профил Гумен ѓон.
Подетално

SKECHERS SQUAD се машки lifestyle патики кои внесуваат минималистички стил во вашето секојдневие. Можете да ги вклопите во целосно спортски стил, но и со летни панталони, поло маица или кошула. Овие патики го подигнуваат нивото на квалитетот и модерниот дизајн на повисоко ниво. Горниот дел обезбедува удобност, издржливост и оптимален проток на воздух, и на тој начин ја задржува свежината на вашите стапала. Гумениот ѓон во контрастна боја, покрај одличното прилепување на површини, обезбедува и долготрајност на овие патики. Патиките се лесни, удобни и со врвна изработка. Заврзете ги овие патики и зачекорете со стил во новиот ден.

Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Врзување со врвки
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39 39
  39.5 39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5 41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  43.5 43.5
  44 44
  44.5 44.5
  45 45
  45.5 45.5
  46 46
  46.5
  47 47
  47.5 47.5
  48 48
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 52630-RDBK
  2.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.390 ДЕН
  Помош