Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Flutter Heart Lights - Simply
SKECHERS Flutter Heart Lights - Simply
SKECHERS Flutter Heart Lights - Simply
SKECHERS Flutter Heart Lights - Simply
SKECHERS Flutter Heart Lights - Simply
SKECHERS Flutter Heart Lights - Simply
Детски патики
Код на производ:
(302315L-NVMT)
SKECHERS

SKECHERS Flutter Heart Lights - Simply

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Цена со попуст
2.952 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 29,5 29.5
 • 27 27
 • 28 28
 • 28,5 28.5
 • 29 29
 • 30 30
 • 30,5 30.5
 • 31 31
 • 31,5 31.5
 • 32 32
 • 32,5 32.5
 • 33 33
 • 33,5 33.5
 • 34 34
 • 34,5 34.5
 • 35 35
 • 35,5 35.5
 • 36 36
 • 37 37
 • 27,5 27.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SKECHERS FLUTTER HEART LIGHTS-SIMPLY L се детски патики за мали девојчиња. Детските чевли SKECHERS се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневни активности и слободно време. Горниот дел е лесен и удобен, но во исто време цврсто ги држи стапалата на детето. Прицврстувањето со велкро ремени, еластичните врвки и јазичето на петицата даваат одлична персонализација и овозможуваат лесно облекување и соблекување на овие удобни патики. Од страната на ѓонот има шарени отпечатоци од срца, кои постојано ќе ги потсетуваат вашите девојчиња на вашата љубов кон нив. Малку поголемиот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност и стабилност на чекорите, што е многу важно за вашите малечки. Спецификација: Патики за девојчиња Врзување со велкро ремени Еластични врвки Отпечатоци од срце на ѓонот Гумен ѓон.
Подетално

SKECHERS FLUTTER HEART LIGHTS-SIMPLY L се детски патики за мали девојчиња. Детските чевли SKECHERS се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневни активности и слободно време. Горниот дел е лесен и удобен, но во исто време цврсто ги држи стапалата на детето. Прицврстувањето со велкро ремени, еластичните врвки и јазичето на петицата даваат одлична персонализација и овозможуваат лесно облекување и соблекување на овие удобни патики. Од страната на ѓонот има шарени отпечатоци од срца, кои постојано ќе ги потсетуваат вашите девојчиња на вашата љубов кон нив. Малку поголемиот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност и стабилност на чекорите, што е многу важно за вашите малечки.
Спецификација:

 • Патики за девојчиња
 • Врзување со велкро ремени
 • Еластични врвки
 • Отпечатоци од срце на ѓонот
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  29,5 29.5
  27 27
  28 28
  28,5 28.5
  29 29
  30 30
  30,5 30.5
  31 31
  31,5 31.5
  32 32
  32,5 32.5
  33 33
  33,5 33.5
  34 34
  34,5 34.5
  35 35
  35,5 35.5
  36 36
  37 37
  27,5 27.5
  Остави оценка

  • Lazar Simeonov
   Lazar Simeonov

   10.09.2022. 19:26

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 302308L-SMLT
  Prosecna ocena:
  ocena
  5
  ocene
  5
  2.952 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.690 ДЕН
  Помош