Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Flutter Heart Loves
SKECHERS Flutter Heart Loves
SKECHERS Flutter Heart Loves
SKECHERS Flutter Heart Loves
SKECHERS Flutter Heart Loves
SKECHERS Flutter Heart Loves
SKECHERS Flutter Heart Loves
SKECHERS Flutter Heart Loves
Детски патики
Код на производ:
(302314L-LVMT)
SKECHERS

SKECHERS Flutter Heart Loves

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 27 27
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SKECHERS FLUTTER HEART LIGHTS-LOVES се детски патики за мали девојчиња. Детските чевли SKECHERS се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневни активности и слободно време. Горниот дел е лесен и удобен, но во исто време цврсто ги држи стапалата на детето. Прицврстувањето со велкро ремен и јазиче на петица го олеснуваат облекувањето и соблекувањето на овие удобни патики. Разновидноста на овие патики отвора безброј комбинации на облека. Целиот ѓон од страна и на петицата има срце, па вашите девојчиња уште од мали ќе научат колку љубовта е важна во животот. Флексибилниот ѓон обезбедува одлично прилепување и дава сигурност и стабилност при секој чекор, што е многу важно за вашите малечки. Спецификација: Патики за мали девојчиња Велкро ремени Срце на ѓонот Гумен ѓон.
Подетално

SKECHERS FLUTTER HEART LIGHTS-LOVES се детски патики за мали девојчиња. Детските чевли SKECHERS се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневни активности и слободно време. Горниот дел е лесен и удобен, но во исто време цврсто ги држи стапалата на детето. Прицврстувањето со велкро ремен и јазиче на петица го олеснуваат облекувањето и соблекувањето на овие удобни патики. Разновидноста на овие патики отвора безброј комбинации на облека. Целиот ѓон од страна и на петицата има срце, па вашите девојчиња уште од мали ќе научат колку љубовта е важна во животот. Флексибилниот ѓон обезбедува одлично прилепување и дава сигурност и стабилност при секој чекор, што е многу важно за вашите малечки.
Спецификација:

 • Патики за мали девојчиња
 • Велкро ремени
 • Срце на ѓонот
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  27 27
  28 28
  29 29
  30 30
  31 31
  32 32
  33 33
  34 34
  35 35
  Оставите оценка

  • lora stojkovska
   lora stojkovska

   12.09.2022. 17:25

  Слични производи

  Помош