Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Flex-Glow-Elite
SKECHERS Flex-Glow-Elite
SKECHERS Flex-Glow-Elite
SKECHERS Flex-Glow-Elite
SKECHERS Flex-Glow-Elite
SKECHERS Flex-Glow-Elite
SKECHERS Flex-Glow-Elite
SKECHERS Flex-Glow-Elite
SKECHERS Flex-Glow-Elite
SKECHERS Flex-Glow-Elite
SKECHERS Flex-Glow-Elite
SKECHERS Flex-Glow-Elite
Детски патики
Код на производ:
(400135N-BKMT)
SKECHERS

SKECHERS Flex-Glow-Elite

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.093 ДЕН
Заштеда: 897 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 19 19
 • 20 20
 • 21 21
 • 22 22
 • 23 23
 • 24 24
 • 25 25
 • 26 26
 • 27 27
 • 28 28
 • 23,5 23.5
 • 25,5 25.5
 • 26,5 26.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SKECHERS FLEX-GLOW ELITE се детски патики за машки бебиња. Детските обувки SKECHERS се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневни активности и слободно време. Лесниот, синтетички и мрежест горен дел обезбедува зголемена вентилација и ги одржува малите стапала суви и свежи. Она што е особено интересно за вашите малечки е тоа што се работи за блескави патики. Еластичните врвки за и велкро ременот овозможуваат лесно персонализирање и лесно облекување и соблекување на овие патики. Мекиот среден ѓон обезбедува одлична амортизација и обезбедува исклучителна удобност која ја заслужуваат вашите бебиња. Издржливиот ѓон со интересни детали обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност и стабилност на првите чекори на вашето бебе. Спецификација: Патики за машки бебиња Горен дел: синтетички и мрежест горен дел Еластични врвки Светлечки патики Јазиче за пета EVA пена Гумен ѓон.
Подетално

SKECHERS FLEX-GLOW ELITE се детски патики за машки бебиња. Детските обувки SKECHERS се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневни активности и слободно време. Лесниот, синтетички и мрежест горен дел обезбедува зголемена вентилација и ги одржува малите стапала суви и свежи. Она што е особено интересно за вашите малечки е тоа што се работи за блескави патики. Еластичните врвки за и велкро ременот овозможуваат лесно персонализирање и лесно облекување и соблекување на овие патики. Мекиот среден ѓон обезбедува одлична амортизација и обезбедува исклучителна удобност која ја заслужуваат вашите бебиња. Издржливиот ѓон со интересни детали обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност и стабилност на првите чекори на вашето бебе.
Спецификација:

 • Патики за машки бебиња
 • Горен дел: синтетички и мрежест горен дел
 • Еластични врвки
 • Светлечки патики
 • Јазиче за пета
 • EVA пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  19 19
  20 20
  21 21
  22 22
  23 23
  24 24
  25 25
  26 26
  27 27
  28 28
  23,5 23.5
  25,5 25.5
  26,5 26.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош