Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
Детски патики
Код на производ:
(CD7783-110)
NIKE

NIKE Court Borough Mid 2

Претходна цена
3.890 ДЕН
Моментална цена
3.890 ДЕН
Цена со попуст
3.112 ДЕН
Заштеда: 778 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Borough Mid 2 се детски патики, кои се модерни и удобни. Изгледајте како вашите идоли, вистинските ѕвезди од теренот во овие Nike патики. Класичниот дизајн се карактеризира со издржлива кожа, лесна за одржување, за супериорен изглед и пријатно чувство. Еластичните врвки и велрко лепенката обезбедуваат сигурно држење на стапалото, додека меките, амортизирачки делови околу јазикот и глуждот обезбедуваат дополнителна удобност. Жлебовите во ѓонот овозможуваат флексибилност и природност на движењето, додека гумениот ѓон обезбедува одлично и долготрајно прилепување на површина. Ќе уживате во целодневна удобност и атрактивен дизајн на овие удобни и функционални патики. Спецификација: Детски патики Кожен горен дел Врвки и велрко лепенка Влошки околу јазикот и глуждот Флексибилен гумен ѓон.
Подетално

Nike Court Borough Mid 2 се детски патики, кои се модерни и удобни. Изгледајте како вашите идоли, вистинските ѕвезди од теренот во овие Nike патики. Класичниот дизајн се карактеризира со издржлива кожа, лесна за одржување, за супериорен изглед и пријатно чувство. Еластичните врвки и велрко лепенката обезбедуваат сигурно држење на стапалото, додека меките, амортизирачки делови околу јазикот и глуждот обезбедуваат дополнителна удобност. Жлебовите во ѓонот овозможуваат флексибилност и природност на движењето, додека гумениот ѓон обезбедува одлично и долготрајно прилепување на површина. Ќе уживате во целодневна удобност и атрактивен дизајн на овие удобни и функционални патики.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Кожен горен дел
 • Врвки и велрко лепенка
 • Влошки околу јазикот и глуждот
 • Флексибилен гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DJ6040-003
  2.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DM4193-600
  2.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DJ6040-800
  2.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.090 ДЕН
  Помош