Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Duramo 10
adidas Duramo 10
adidas Duramo 10
adidas Duramo 10
adidas Duramo 10
adidas Duramo 10
adidas Duramo 10
adidas Duramo 10
adidas Duramo 10
adidas Duramo 10
Женски патики за трчање
Код на производ:
(GX0713)
adidas

adidas Duramo 10

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Од утринската јога, преку секојдневните обврски до вечерните излегувања со пријателите, adidas Duramo 10 женските патики за трчање ќе ви дадат удобност и стил. Комбинирајте ги со вашите омилени шорцеви за трчање, за врвни спортски и рекреативни вибрации. Мрежестиот горен дел им помага на вашите стапала да останат свежи и суви, додека исклучително лесните перничиња го штитат секој ваш чекор. adidas Duramo 10 женските патики за трчање се направени од рециклирани материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Врзување Мрежест горен дел Потпорни слоеви без шевови Мека потпетица LIGHTMOTION удобност Гумен ѓон.
Подетално

Од утринската јога, преку секојдневните обврски до вечерните излегувања со пријателите, adidas Duramo 10 женските патики за трчање ќе ви дадат удобност и стил. Комбинирајте ги со вашите омилени шорцеви за трчање, за врвни спортски и рекреативни вибрации. Мрежестиот горен дел им помага на вашите стапала да останат свежи и суви, додека исклучително лесните перничиња го штитат секој ваш чекор. adidas Duramo 10 женските патики за трчање се направени од рециклирани материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Мрежест горен дел
 • Потпорни слоеви без шевови
 • Мека потпетица
 • LIGHTMOTION удобност
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош