Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Breaknet Princess
adidas Breaknet Princess
adidas Breaknet Princess
adidas Breaknet Princess
adidas Breaknet Princess
adidas Breaknet Princess
adidas Breaknet Princess
adidas Breaknet Princess
adidas Breaknet Princess
adidas Breaknet Princess
Детски патики
Код на производ:
(GZ3302)
adidas

adidas Breaknet Princess

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.969 ДЕН
Заштеда: 219 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20 11.5
 • 4-K 4-K
 • 5K 21 12
 • 5-K 22 12.5
 • 6K 23 13
 • 6-K 23.5 13.5
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 15
 • 8-K 26 15.5
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со adidas BREAKNET Princess детските lifestyle патики за бебиња и мали девојчиња, вашите малечки не мора да одлучуваат која принцеза на Дизни ѝм е омилена. Патиките инспирирани од тенисот имаат горен дел од издржлива вештачка кожа отпорна на абење. Велкро ремените го олеснуваат облекувањето и соблекувањето и обезбедуваат стабилност. EVA газиштето нуди дополнителна удобност, додека графиката на Disney Princess дава посебен печат на овие патики.Спецификација: Дизни графика Плиток профил Велкро ремени Горен дел од вештачка кожа Текстилна внатрешност EVA газиште Гумен ѓон.
Подетално

Со adidas BREAKNET Princess детските lifestyle патики за бебиња и мали девојчиња, вашите малечки не мора да одлучуваат која принцеза на Дизни ѝм е омилена. Патиките инспирирани од тенисот имаат горен дел од издржлива вештачка кожа отпорна на абење. Велкро ремените го олеснуваат облекувањето и соблекувањето и обезбедуваат стабилност. EVA газиштето нуди дополнителна удобност, додека графиката на Disney Princess дава посебен печат на овие патики.
Спецификација:

 • Дизни графика
 • Плиток профил
 • Велкро ремени
 • Горен дел од вештачка кожа
 • Текстилна внатрешност
 • EVA газиште
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  4K 20 11.5
  4-K
  5K 21 12
  5-K 22 12.5
  6K 23 13
  6-K 23.5 13.5
  7K 24 14
  7-K 25 14.5
  8K 25.5 15
  8-K 26 15.5
  9K 26.5 15.7
  9-K 27 16
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  Остави оценка

  • Ivana Denkovska
   Ivana Denkovska

   22.09.2022. 18:56

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики EF0109
  adidas GRAND COURT C се детски unisex патики, со дизајн инспириран од моделите од 70-ти...
  1.462 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.088 ДЕН
  Помош