Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Court Vision Low
NIKE Court Vision Low
NIKE Court Vision Low
NIKE Court Vision Low
NIKE Court Vision Low
NIKE Court Vision Low
NIKE Court Vision Low
NIKE Court Vision Low
Машки патики
Код на производ:
(DH2987-100)
NIKE

NIKE Court Vision Low

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.732 ДЕН
Заштеда: 658 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Vision Low се машки lifestyle патики. Направени се од најмалку 20% рециклиран материјал, нивното остро горниште со зашиени слоеви е инспирирано од изгледот на старата, добра топка за кошарка. Користејќи комбинација од вистинска и синтетичка кожа, дизајнот содржи материјали што наликуваат на моделите од 80-тите. Вулканизираната конструкција ги поврзува средниот и надворешниот ѓон, за чист и јасен изглед, и ги прави удобни и долготрајни. Гумениот ѓон овозможува издржливост и одлично прилепување на површини. Спецификација: Плиток профил Врзување Горен дел од вистинска и синтетичка кожа Гумен ѓон.
Подетално

Nike Court Vision Low се машки lifestyle патики. Направени се од најмалку 20% рециклиран материјал, нивното остро горниште со зашиени слоеви е инспирирано од изгледот на старата, добра топка за кошарка. Користејќи комбинација од вистинска и синтетичка кожа, дизајнот содржи материјали што наликуваат на моделите од 80-тите. Вулканизираната конструкција ги поврзува средниот и надворешниот ѓон, за чист и јасен изглед, и ги прави удобни и долготрајни. Гумениот ѓон овозможува издржливост и одлично прилепување на површини.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел од вистинска и синтетичка кожа
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Court Vision Low се машки lifestyle патики. Направени се од најмалку 20% рециклиран материјал, нивното остро горниште со зашиени слоеви е инспирирано од изгледот на старата, добра топка за кошарка. Користејќи комбинација од вистинска и синтетичка кожа, дизајнот содржи материјали што наликуваат на моделите од 80-тите. Вулканизираната конструкција ги поврзува средниот и надворешниот ѓон, за чист и јасен изглед, и ги прави удобни и долготрајни. Гумениот ѓон овозможува издржливост и одлично прилепување на површини.
  Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел од вистинска и синтетичка кожа
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DN5466-001
  6.443 ДЕН
  Заштеда 25%
  8.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CD4373-101
  7.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.890 ДЕН
  Помош