Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE COURT BOROUGH LOW 2 BPV
Детски патики
Код на производ:
(BQ5451-104)
NIKE

NIKE COURT BOROUGH LOW 2 BPV

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 24
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24.5
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските патики Nike Court Borough се совршена комбинација на удобност и уникатен спортски стил. Ретро-кошаркарскиот дизајн и приспособливата структурирана поддршка ќе ги им овозможат на вашите деца да изгледаат како ѕвезди на теренот, но и надвор од него. Горниот дел е изработен од квалитетна кожа што ви овозможува лесно одржување. Лепливите велкро овозможуваат лесно облекување и соблекување. Гумен ѓон се прилепува на различни подлоги. СПЕЦИФИКАЦИЈА: Велкро лепенки Лесно се облекуваат и соблекуваат Код на производ: BQ5451-104 .
Подетално

Детските патики Nike Court Borough се совршена комбинација на удобност и уникатен спортски стил. Ретро-кошаркарскиот дизајн и приспособливата структурирана поддршка ќе ги им овозможат на вашите деца да изгледаат како ѕвезди на теренот, но и надвор од него. Горниот дел е изработен од квалитетна кожа што ви овозможува лесно одржување. Лепливите велкро овозможуваат лесно облекување и соблекување. Гумен ѓон се прилепува на различни подлоги.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

 • Велкро лепенки
 • Лесно се облекуваат и соблекуваат
 • Код на производ: BQ5451-104
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
1.5Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.5
5Y 37.5 24
5.5Y 38 24
6Y 38.5 24.5
6.5Y 39 24.5
7Y 40 25
10.5 27.5 16.5
11.5 28.5 17.5
12.5 30 18.5
13.5 31.5 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детските патики Nike Court Borough се совршена комбинација на удобност и уникатен спортски стил. Ретро-кошаркарскиот дизајн и приспособливата структурирана поддршка ќе ги им овозможат на вашите деца да изгледаат како ѕвезди на теренот, но и надвор од него. Горниот дел е изработен од квалитетна кожа што ви овозможува лесно одржување. Лепливите велкро овозможуваат лесно облекување и соблекување. Гумен ѓон се прилепува на различни подлоги.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

 • Велкро лепенки
 • Лесно се облекуваат и соблекуваат
 • Код на производ: BQ5451-104
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
1.5Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.5
5Y 37.5 24
5.5Y 38 24
6Y 38.5 24.5
6.5Y 39 24.5
7Y 40 25
10.5 27.5 16.5
11.5 28.5 17.5
12.5 30 18.5
13.5 31.5 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CD6892-108
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CD6892-110
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DA2777-601
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Помош