Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok FLASHFILM TRAIN 2.0
Reebok FLASHFILM TRAIN 2.0
Reebok FLASHFILM TRAIN 2.0
Reebok FLASHFILM TRAIN 2.0
Reebok FLASHFILM TRAIN 2.0
Reebok FLASHFILM TRAIN 2.0
Reebok FLASHFILM TRAIN 2.0
Reebok FLASHFILM TRAIN 2.0
Reebok FLASHFILM TRAIN 2.0
Reebok FLASHFILM TRAIN 2.0
Reebok FLASHFILM TRAIN 2.0
Reebok FLASHFILM TRAIN 2.0
Reebok FLASHFILM TRAIN 2.0
Reebok FLASHFILM TRAIN 2.0
Reebok FLASHFILM TRAIN 2.0
Reebok FLASHFILM TRAIN 2.0
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(G55595)
Reebok

Reebok FLASHFILM TRAIN 2.0

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Цена со попуст
3.672 ДЕН
Заштеда: 918 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 50 33
 • 5.5 37 23,5
 • 6 38 24
 • 6.5 38.5 24.5
 • 7 39 25
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29.5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30.5
 • 13 47 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok Flashfilm Train 2 се лесни машки патики за тренинг или секојдневно носење. Овие машки патики се лесни и удобни, и ви овозможуваат да вежбате со брзо темпо. Горниот дел е направен од мрежест материјал кој ви овозможува да ги одржувате вашите стапала свежи дури и кога го зголемувате темпото. Средниот FLASHFILM™ ѓон е супер лесен и обезбедува супериорна амортизација. Спецификација • Машки патики за тренинг • Плиток профил • Врзување • Мрежест горен дел кој ја регулира температурата • Среден FLASHFILM™ ѓон • Гумен ѓон • Боја: Црна .
Подетално

Reebok Flashfilm Train 2 се лесни машки патики за тренинг или секојдневно носење. Овие машки патики се лесни и удобни, и ви овозможуваат да вежбате со брзо темпо. Горниот дел е направен од мрежест материјал кој ви овозможува да ги одржувате вашите стапала свежи дури и кога го зголемувате темпото. Средниот FLASHFILM™ ѓон е супер лесен и обезбедува супериорна амортизација.

Спецификација

• Машки патики за тренинг

• Плиток профил

• Врзување

• Мрежест горен дел кој ја регулира температурата

• Среден FLASHFILM™ ѓон

• Гумен ѓон

• Боја: Црна

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 50 33
5.5 37 23,5
6 38 24
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош