Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
NIKE AIR MAX AP
Машки патики
Код на производ:
(CU4826-001)
NIKE

NIKE AIR MAX AP

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
8.190 ДЕН
Моментална цена
8.190 ДЕН
Моментална цена
8.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike AIR MAX AP се машки патики од колекцијата Air Max. Модерниот дизајн е инспириран од познатиот 97 модел и се одликува со атрактивни рабови, кои ќе ве привлечат со спортската елеганција и удобност. Воздушното перниче во пределот на петицата носи супериорен комфор. Гумениот ѓон е исклучително издржлив и добро се прилепува на различни површини. Доколку сакате вистинска спортска елеганција и единствена Air Max удобност, овие патики се вистинскиот избор за вас. Спецификација: Горен дел: синтетика, текстил Гумен ѓон Air Max технологија .
Подетално

Nike AIR MAX AP се машки патики од колекцијата Air Max. Модерниот дизајн е инспириран од познатиот 97 модел и се одликува со атрактивни рабови, кои ќе ве привлечат со спортската елеганција и удобност. Воздушното перниче во пределот на петицата носи супериорен комфор. Гумениот ѓон е исклучително издржлив и добро се прилепува на различни површини. Доколку сакате вистинска спортска елеганција и единствена Air Max удобност, овие патики се вистинскиот избор за вас.

Спецификација:

 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Гумен ѓон
 • Air Max технологија
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Категорија Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32
Остави оценка

 • Shejma Bekiri
  Shejma Bekiri

  13.05.2022. 13:10
Помош