Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE PLAYSCAPE BG
NIKE PLAYSCAPE BG
NIKE PLAYSCAPE BG
NIKE PLAYSCAPE BG
NIKE PLAYSCAPE BG
NIKE PLAYSCAPE BG
NIKE PLAYSCAPE BG
NIKE PLAYSCAPE BG
Детски сандали
Код на производ:
(CU5296-001)
NIKE

NIKE PLAYSCAPE BG

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Playscape се детски сандали дизајнирани за слободни активности. Меките ремени околу стапалото и глуждот придонесуваат за поголема удобност. Подетално

Nike Playscape се детски сандали дизајнирани за слободни активности.

Меките ремени околу стапалото и глуждот придонесуваат за поголема удобност.

Без разлика дали децата шетаат во град или на плажа, овие сандали ќе им овозможат стабилност и комфор.

Гумениот ѓон е издржлив и добро се прилагодува на различни површини.

Спецификации:

 • Среден ѓон со пена
 • Гумен ѓон
 • Код на производ: CU5296-001
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
1.5Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5.5Y 38 24
6Y 38.5 24
6.5Y 39 24.5
7Y 40 25
10.5 27.5 16.5
11.5 28.5 17.5
12.5 30 18.5
13.5 31.5 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Playscape се детски сандали дизајнирани за слободни активности.

Меките ремени околу стапалото и глуждот придонесуваат за поголема удобност.

Без разлика дали децата шетаат во град или на плажа, овие сандали ќе им овозможат стабилност и комфор.

Гумениот ѓон е издржлив и добро се прилагодува на различни површини.

Спецификации:

 • Среден ѓон со пена
 • Гумен ѓон
 • Код на производ: CU5296-001
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
1.5Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5.5Y 38 24
6Y 38.5 24
6.5Y 39 24.5
7Y 40 25
10.5 27.5 16.5
11.5 28.5 17.5
12.5 30 18.5
13.5 31.5 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сандали CU5296-601
2.152 ДЕН
Заштеда 20%
2.690 ДЕН
Помош