Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE VICTORI ONE SHOWER SLIDE
NIKE VICTORI ONE SHOWER SLIDE
NIKE VICTORI ONE SHOWER SLIDE
NIKE VICTORI ONE SHOWER SLIDE
NIKE VICTORI ONE SHOWER SLIDE
NIKE VICTORI ONE SHOWER SLIDE
NIKE VICTORI ONE SHOWER SLIDE
NIKE VICTORI ONE SHOWER SLIDE
NIKE VICTORI ONE SHOWER SLIDE
NIKE VICTORI ONE SHOWER SLIDE
Машки папучи
Код на производ:
(CZ5478-100)
NIKE

NIKE VICTORI ONE SHOWER SLIDE

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.521 ДЕН
Заштеда: 169 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Victory One се машки папучи со едноставен дизајн. Пената од кои се направени ги прави меки и удобни. Ѓонот е дизајниран со цел да спречи лизгање на влажни површини. Подетално

Nike Victory One се машки папучи со едноставен дизајн.

Пената од кои се направени ги прави меки и удобни.

Ѓонот е дизајниран со цел да спречи лизгање на влажни површини.

Перфорациите во средниот ѓон овозможуваат полесно сушење.

Спецификации:

Машки папучи

 • Лого на Nike
 • Перфорации во средниот ѓон
 • Боја: бела
 •  Код на производ: CZ5478-100
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Victory One се машки папучи со едноставен дизајн.

Пената од кои се направени ги прави меки и удобни.

Ѓонот е дизајниран со цел да спречи лизгање на влажни површини.

Перфорациите во средниот ѓон овозможуваат полесно сушење.

Спецификации:

Машки папучи

 • Лого на Nike
 • Перфорации во средниот ѓон
 • Боја: бела
 •  Код на производ: CZ5478-100
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи CN9678-401
2.061 ДЕН
Заштеда 10%
2.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи CZ5478-001
Nike Victory One се машки папучи со едноставен дизајн. Пената од кои се направени ги п...
1.521 ДЕН
Заштеда 10%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи CN9675-005
Машките папучи Nike Victory One ви нудат совршен, класичен дизајн. Направени од удобна ...
1.791 ДЕН
Заштеда 10%
1.990 ДЕН
Помош