Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA Anatomica Colors
IPANEMA Anatomica Colors
IPANEMA Anatomica Colors
IPANEMA Anatomica Colors
IPANEMA Anatomica Colors
IPANEMA Anatomica Colors
IPANEMA Anatomica Colors
IPANEMA Anatomica Colors
IPANEMA Anatomica Colors
IPANEMA Anatomica Colors
Женски апостолки
Код на производ:
(82591-20766)
IPANEMA

IPANEMA Anatomica Colors

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Цена со попуст
553 ДЕН
Заштеда: 237 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35-36
 • 36 36
 • 36.5 36-37
 • 37 37
 • 37.5 37-38
 • 38 38
 • 38.5 38-39
 • 39 39
 • 39.5 39-40
 • 40 40
 • 40.5 40-41
 • 41 41
 • 41.5 41-42
 • 42 42
 • 42.5 42-43
 • 43 43
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ipanema ANATOMIC COLORS женските апостолки пристигнаа во широк спектар на бои, весело најавувајќи го летото. Едноставни, класични и тотално впечатливи. Заоблени во пределот на прстите и петиците, тие нудат дополнителна удобност. Изработени од издржлив материјал, ветуваат издржливост. За базен, плажа или жешкиот градски асфалт, овие апостолки ќе ви ја донесат свежината, удобноста и вибрациите на жешкиот Бразил. Спецификација: Женски апостолки – lifestyle Ipanema лого Заоблен дел во пределот на прстите и петиците Состав: 100% Flexpand .
Подетално

Ipanema ANATOMIC COLORS женските апостолки пристигнаа во широк спектар на бои, весело најавувајќи го летото. Едноставни, класични и тотално впечатливи. Заоблени во пределот на прстите и петиците, тие нудат дополнителна удобност. Изработени од издржлив материјал, ветуваат издржливост. За базен, плажа или жешкиот градски асфалт, овие апостолки ќе ви ја донесат свежината, удобноста и вибрациите на жешкиот Бразил.
Спецификација:

 • Женски апостолки – lifestyle
 • Ipanema лого
 • Заоблен дел во пределот на прстите и петиците
 • Состав: 100% Flexpand
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Пол Женски
Намена Пливање
Бренд IPANEMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35
35.5 35-36
36 36
36.5 36-37
37 37
37.5 37-38
38 38
38.5 38-39
39 39
39.5 39-40
40 40
40.5 40-41
41 41
41.5 41-42
42 42
42.5 42-43
43 43
44 44
44.5
45
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Апостолки 81805-25401
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
623 ДЕН
Заштеда 30%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Апостолки 82591-22532
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
553 ДЕН
Заштеда 30%
790 ДЕН
Помош