Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDER LIBERTY AD
Код на производ:
(82577-21675)
RIDER

RIDER LIBERTY AD

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 41 41
  • 42 42
  • 43 43
  • 44 44
  • 47 47
  • 3940 39-40
  • 4142 41-42
  • 4344 43-44
  • 4546 45-46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд RIDER
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
41
42
43
44
47
3940
4142
4344
4546

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд RIDER
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
41
42
43
44
47
3940
4142
4344
4546

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 82496-24582
1.014 ДЕН
Заштеда 40%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи 11491-21675
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Помош