Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS VICTORI ONE SHOWER SLIDE
WMNS VICTORI ONE SHOWER SLIDE
WMNS VICTORI ONE SHOWER SLIDE
WMNS VICTORI ONE SHOWER SLIDE
WMNS VICTORI ONE SHOWER SLIDE
WMNS VICTORI ONE SHOWER SLIDE
WMNS VICTORI ONE SHOWER SLIDE
WMNS VICTORI ONE SHOWER SLIDE
WMNS VICTORI ONE SHOWER SLIDE
WMNS VICTORI ONE SHOWER SLIDE
Женски папучи
Код на производ:
(CZ7836-600)
NIKE

WMNS VICTORI ONE SHOWER SLIDE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 34,5
 • 4.5 35
 • 5 35,5
 • 5.5 36
 • 6 36,5
 • 6.5 37,5
 • 7 38
 • 7.5 38,5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40,5
 • 9.5 41
 • 10 42
 • 10.5 42,5
 • 11 43
 • 11.5 44
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike W NIKE VICTORI ONE SHWER SLIDE се удобни женски папучи што може да ги носите секој ден. Класичниот дизајн го има добро познатиот комфор и релаксиран спортски стил за топлите денови. Подетално

Nike W NIKE VICTORI ONE SHWER SLIDE се удобни женски папучи што може да ги носите секој ден.

Класичниот дизајн го има добро познатиот комфор и релаксиран спортски стил за топлите денови.

Овој модел е изработен од мека пена.

Посебно обликуваниот внатрешен дел помага да се задржи стапалото на место, а перфорациите помагаат папучите побрзо да се сушат.

Горниот дел нуди пријатно чувство и е дизајниран да ви овозможи повеќе простор и поголема удобност.

Овие женски папучи можете да ги носите во разни прилики и да ги вклопите во вашиот летен стил.

 

Спецификации:

• Женски папучи за секој ден

• Лого на Nike

• Боја: розова

• Код на производ: CZ7836-600

Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike W NIKE VICTORI ONE SHWER SLIDE се удобни женски папучи што може да ги носите секој ден.

Класичниот дизајн го има добро познатиот комфор и релаксиран спортски стил за топлите денови.

Овој модел е изработен од мека пена.

Посебно обликуваниот внатрешен дел помага да се задржи стапалото на место, а перфорациите помагаат папучите побрзо да се сушат.

Горниот дел нуди пријатно чувство и е дизајниран да ви овозможи повеќе простор и поголема удобност.

Овие женски папучи можете да ги носите во разни прилики и да ги вклопите во вашиот летен стил.

 

Спецификации:

• Женски папучи за секој ден

• Лого на Nike

• Боја: розова

• Код на производ: CZ7836-600

Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош