Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COURT BOROUGH LOW 2 BTV
COURT BOROUGH LOW 2 BTV
COURT BOROUGH LOW 2 BTV
COURT BOROUGH LOW 2 BTV
Патики за деца
Код на производ:
(BQ5453-110)
NIKE

COURT BOROUGH LOW 2 BTV

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.672 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C *
 • 3.5C *
 • 4.5C *
 • 5.5C *
 • 6.5C *
 • 7.5C *
 • 8.5C *
 • 9.5C *
 • 2C 17
 • 3C 18,5
 • 4C 19,5
 • 5C 21
 • 6C 22
 • 7C 23,5
 • 8C 25
 • 9C 26
 • 10C 27
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Borough Low 2 се патики за деца со совршена комбинација на удобност и стил. Структурираниот и привлечен дизајн е инспириран од кошаркарските патики за децата да изгледаат и да се чувствуваат како вистински sвезди. Подетално

Nike Court Borough Low 2 се патики за деца со совршена комбинација на удобност и стил.

Структурираниот и привлечен дизајн е инспириран од кошаркарските патики за децата да изгледаат и да се чувствуваат како вистински sвезди.

Горниот дел е направен од кожа, така што овие патики се лесни за одржување.

Гумениот ѓон има текстура која што овозможува патиката да се витка со ногата.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, црвена, црна
 • Гумен ѓон
 • Горен дел: кожа
 • Код на производ: BQ5453-110
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C
3.5C
4.5C
5.5C
6.5C
7.5C
8.5C
9.5C
2C
3C
4C
5C
6C
7C
8C
9C
10C

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Court Borough Low 2 се патики за деца со совршена комбинација на удобност и стил.

Структурираниот и привлечен дизајн е инспириран од кошаркарските патики за децата да изгледаат и да се чувствуваат како вистински sвезди.

Горниот дел е направен од кожа, така што овие патики се лесни за одржување.

Гумениот ѓон има текстура која што овозможува патиката да се витка со ногата.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, црвена, црна
 • Гумен ѓон
 • Горен дел: кожа
 • Код на производ: BQ5453-110
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C
3.5C
4.5C
5.5C
6.5C
7.5C
8.5C
9.5C
2C
3C
4C
5C
6C
7C
8C
9C
10C

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики BQ5673-020
Nike REVOLUTION 5 TDV се унисекс патики за бебиња во кои најмладите ќе бидат во можност...
1.832 ДЕН
Заштеда 20%
2.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DA3267-005
Детските патики Nike Reposto BT се дизајнирани за вашите најмали. Големиот мек ѓон овоз...
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CN8560-101
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Помош