Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
Унисекс патики за деца
Код на производ:
(AT1801-603)
NIKE

NIKE STAR RUNNER 2 PSV

S&B КАРТИЧКА ВИ ОВОЗМОЖУВА ПОВЕЌЕ - ИСКОРИСТИ 10% ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ!

Додај ги во твојата кошничка за купување твоите омилени артикли обележани со знак S&B, внесете го Вашиот код од картичката и оствари дополнителен попуст од 10%!

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C *
 • 11C *
 • 11\.C *
 • 12C *
 • 12\.C *
 • 13C *
 • 13\.C *
 • 1Y *
 • 1.5Y *
 • 2Y *
 • 2.5Y *
 • 3Y *
 • 3.5Y *
 • 4Y *
 • 4.5Y *
 • 5Y *
 • 5.5Y *
 • 6Y *
 • 6.5Y *
 • 7Y *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Вашето дете ќе ги обожава овие унисекс патики Nike Star Runner 2. Овие патики се направени за секојдневна игра, имаат мек среден ѓон и лесно се облекуваат. Подетално

Вашето дете ќе ги обожава овие унисекс патики Nike Star Runner 2.

Овие патики се направени за секојдневна игра, имаат мек среден ѓон и лесно се облекуваат.

Гумениот ѓон има шара со sвезди за да знаат дека само небото е граница додека го истражуваат светот.

Предниот дел од горниот дел е направен од ткаенина што може да дише, така што овозможува проток на воздух, а исто така е и растеглива за полесно движење.

Кожата од страните на горниот дел е издржлива и нуди дополнителна поддршка.

Еластични врвки и велкро лепенките ги прават овие патики исклучително лесни за облекување.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: црвена, розова, црна, бела

• Гумен ѓон

• Среден ѓон исполнет со пена

• Горен дел: текстил и кожа

• Шифра на артикл: AT1801

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Вашето дете ќе ги обожава овие унисекс патики Nike Star Runner 2.

Овие патики се направени за секојдневна игра, имаат мек среден ѓон и лесно се облекуваат.

Гумениот ѓон има шара со sвезди за да знаат дека само небото е граница додека го истражуваат светот.

Предниот дел од горниот дел е направен од ткаенина што може да дише, така што овозможува проток на воздух, а исто така е и растеглива за полесно движење.

Кожата од страните на горниот дел е издржлива и нуди дополнителна поддршка.

Еластични врвки и велкро лепенките ги прават овие патики исклучително лесни за облекување.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: црвена, розова, црна, бела

• Гумен ѓон

• Среден ѓон исполнет со пена

• Горен дел: текстил и кожа

• Шифра на артикл: AT1801

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CJ2067-601
Nike Downshifter 10 PSV се детски патики за трчање кои обезбедуваат максимална стабилно...
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики AT1801-012
Nike Star Runner 2 се унисекс детски патики за секој ден наменети за мали деца на возра...
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики BQ5451-108
Детските кошаркарски патики Nike Court Borough Low 2 комбинираат удобност и уникатен сп...
2.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""