Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COURT BOROUGH MID 2 GS
COURT BOROUGH MID 2 GS
COURT BOROUGH MID 2 GS
COURT BOROUGH MID 2 GS
COURT BOROUGH MID 2 GS
COURT BOROUGH MID 2 GS
COURT BOROUGH MID 2 GS
COURT BOROUGH MID 2 GS
COURT BOROUGH MID 2 GS
COURT BOROUGH MID 2 GS
Детски патики
Код на производ:
(CD7782-003)
NIKE

COURT BOROUGH MID 2 GS

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.843 ДЕН
Заштеда: 947 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C *
 • 11C *
 • 11\.C *
 • 12C *
 • 12\.C *
 • 13C *
 • 13\.C *
 • 1Y *
 • 1.5Y *
 • 2Y *
 • 2.5Y *
 • 3Y *
 • 3.5Y *
 • 4Y *
 • 4.5Y *
 • 5Y *
 • 5.5Y *
 • 6Y *
 • 6.5Y *
 • 7Y *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Borough Mid 2 се детски полу-длабоки патики со горен дел изработен од кожа, синтетика и текстил. Перфорираната текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот, додека широката лепенка го држи стапалото. Подетално

Nike Court Borough Mid 2 се детски полу-длабоки патики со горен дел изработен од кожа, синтетика и текстил.

Перфорираната текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот, додека широката лепенка го држи стапалото.

Тие имаат прилагодлива конструкција со широк јазик и издржлив гумен ѓон што се прилагодува на површината и спречува лизгање.

Изгледот на овие патики е инспириран од стилот на ретро кошарката и е истакнат со логото на Nike во контрастна боја.

Спецификации:

 • Полу длабоки патики
 • Лепенка
 • Горен дел: кожа, синтетика, текстил
 • Среден ѓон: пена EVA за поголема удобност
 • Ѓон: гума
 • Боја: црна, црвена, бела
 • Шифра на артикл: CD7782-003
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Court Borough Mid 2 се детски полу-длабоки патики со горен дел изработен од кожа, синтетика и текстил.

Перфорираната текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот, додека широката лепенка го држи стапалото.

Тие имаат прилагодлива конструкција со широк јазик и издржлив гумен ѓон што се прилагодува на површината и спречува лизгање.

Изгледот на овие патики е инспириран од стилот на ретро кошарката и е истакнат со логото на Nike во контрастна боја.

Спецификации:

 • Полу длабоки патики
 • Лепенка
 • Горен дел: кожа, синтетика, текстил
 • Среден ѓон: пена EVA за поголема удобност
 • Ѓон: гума
 • Боја: црна, црвена, бела
 • Шифра на артикл: CD7782-003
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики BQ5448-107
Nike Court Borough Low 2 патиките се совршена комбинација на удобност и стил. Структури...
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CW1626-400
Nike Air Max Bolt се детски патики наменети за момчиња. Овој атрактивен модел нуди врвн...
5.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""