за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Air Max LTD 3
NIKE Air Max LTD 3
NIKE Air Max LTD 3
NIKE Air Max LTD 3
NIKE Air Max LTD 3
NIKE Air Max LTD 3
NIKE Air Max LTD 3
NIKE Air Max LTD 3
NIKE Air Max LTD 3
NIKE Air Max LTD 3
Код на производ: CZ7554-001
NIKE

NIKE Air Max LTD 3

Код на производ: CZ7554-001
NIKE AIR MAX LTD 3 ENGY се машки lifestyle патики кои шират добри вибрации. Тие имаат впечатлив дизајн кој останува верен на корените на NIKE AIR MAX. Подетално
Prosečna ocena:
5
ocene
ocene
2
(Oceni)
9.190 ДЕН
7.352 ДЕН
7.352 ДЕН
Заштеда: 1.838 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машките патики Nike Air Max LTD 3 Lifestyle имаат единица Air за целодневна удобност и кожен горен дел за издржливост. Комбинацијата на вистинска и синтетичка кожа и единицата Max Air под петицата го прават моделот удобен и издржлив. Флексибилните жлебови на ѓонот даваат чувство на одење по перница, создавајќи лесна амортизација. Единицата за воздух на Nike Air во петицата и мекиот среден ѓон од пена го прават овој модел модерен и може да се носи во различни прилики. Добриот пар патики секогаш привлекува внимание и е главен показател за добар стил. Набавете ги Nike Air Max LTD 3 и бидете забележани.
Спецификација:

 • Lifestyle машки патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од синтетичка и кожа
 • Единица Air Max
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на sportvision.mk.

  • Petre
   Petre

   Super

   19.05.2023. 16:47
  • Kristijan
   Kristijan

   02.04.2023. 16:10

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DB2477-002
  8.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4231-100
  7.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DQ0795-100
  7.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Air Max LTD 3
  Патики
  NIKE Air Max LTD 3