Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TERREX TRAIL BEATER GTX
TERREX TRAIL BEATER GTX
TERREX TRAIL BEATER GTX
TERREX TRAIL BEATER GTX
TERREX TRAIL BEATER GTX
TERREX TRAIL BEATER GTX
TERREX TRAIL BEATER GTX
TERREX TRAIL BEATER GTX
TERREX TRAIL BEATER GTX
TERREX TRAIL BEATER GTX
Машки outdoor патики
Код на производ:
(FV6863)
adidas

TERREX TRAIL BEATER GTX

Водоотпорна, отпорна на ветер, а сепак што "дише" – GORE-TEX технологијата претставува "златен стандард" во дизајнот на outdoor облеката и обувките. Благодарение на нејзините високи перформанси, ќе можете да уживате во сите авантури на отворено и во есенскиот и зимскиот период. Погледнете кои модели од нашата понуда содржат GORE-TEX технологија.

Претходна цена
7.388 ДЕН
Моментална Цена
7.388 ДЕН
Цена со попуст
5.910 ДЕН
Заштеда: 1.478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48 31
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TERREX TRAILMAKER GTX се лесни патики дизајнирани за лесно пешачење и одење. Направени се од водоотпорен материјал GORE-TEX®. Подетално

adidas TERREX TRAILMAKER GTX се лесни патики дизајнирани за лесно пешачење и одење.

Направени се од водоотпорен материјал GORE-TEX®.

Широкиот преден дел и лесниот среден ѓон EVA ќе ви овозможат голема удобност.

Гумениот ѓон Traxion нема да дозволи ногата да се лизга.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, сива
 • Traxion гумен ѓон
 • Среден ѓон EVA
 • Водоотпорен материјал GORE-TEX
 • Шифра на артикл: FV6863
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas TERREX TRAILMAKER GTX се лесни патики дизајнирани за лесно пешачење и одење.

Направени се од водоотпорен материјал GORE-TEX®.

Широкиот преден дел и лесниот среден ѓон EVA ќе ви овозможат голема удобност.

Гумениот ѓон Traxion нема да дозволи ногата да се лизга.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, сива
 • Traxion гумен ѓон
 • Среден ѓон EVA
 • Водоотпорен материјал GORE-TEX
 • Шифра на артикл: FV6863
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош