Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COURT BOROUGH LOW 2 BTV
Унисекс патики за бебиња - lifestyle
Код на производ:
(BQ5453-100)
NIKE

COURT BOROUGH LOW 2 BTV

S&B КАРТИЧКА ВИ ОВОЗМОЖУВА ПОВЕЌЕ - ИСКОРИСТИ 10% ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ!

Додај ги во твојата кошничка за купување твоите омилени артикли обележани со знак S&B, внесете го Вашиот код од картичката и оствари дополнителен попуст од 10%!

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2C *
 • 2\.C *
 • 3C *
 • 3\.C *
 • 4C *
 • 4\.C *
 • 5C *
 • 5\.C *
 • 6C *
 • 6\.C *
 • 7C *
 • 7\.C *
 • 8C *
 • 8\.C *
 • 9C *
 • 9\.C *
 • 10C *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Borough Low 2 се унисекс патики за бебиња со добро познат дизајн. Кожниот горен дел им дава класичен изглед и ги прави издржливи и лесни за одржување. Подетално

Nike Court Borough Low 2 се унисекс патики за бебиња со добро познат дизајн.

Кожниот горен дел им дава класичен изглед и ги прави издржливи и лесни за одржување.

Гумениот ѓон обезбедува добар зафат и стабилност на различни површини, што ќе им обезбеди на вашите најмали безбеден чекор во секое време.

Велкро лепенките го олеснуваат облекувањето.

Неверојатно лесни, овие патики ќе им овозможат совршен комфор на најмладите членови на тимот на Nike.

Спецификации:

• Унисекс патики за бебиња - lifestyle

• Длабок модел

• Велкро лепенки

• Горен дел: кожа

• Гумен ѓон

• Боја: Бела

• Шифра на артикл: BQ5453-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Court Borough Low 2 се унисекс патики за бебиња со добро познат дизајн.

Кожниот горен дел им дава класичен изглед и ги прави издржливи и лесни за одржување.

Гумениот ѓон обезбедува добар зафат и стабилност на различни површини, што ќе им обезбеди на вашите најмали безбеден чекор во секое време.

Велкро лепенките го олеснуваат облекувањето.

Неверојатно лесни, овие патики ќе им овозможат совршен комфор на најмладите членови на тимот на Nike.

Спецификации:

• Унисекс патики за бебиња - lifestyle

• Длабок модел

• Велкро лепенки

• Горен дел: кожа

• Гумен ѓон

• Боја: Бела

• Шифра на артикл: BQ5453-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW1629-400
Детските патики Nike AIR MAX BOLT BTE обезбедуваат поддршка и удобност на малите стапал...
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики BQ5673-602
Nike REVOLUTION 5 TDV се унисекс патики за бебиња во кои најмладите ќе бидат во можност...
2.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики BQ5673-403
Nike REVOLUTION 5 TDV се унисекс патики за бебиња во кои најмладите ќе бидат во можност...
2.290 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""