Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COURT BOROUGH MID 2 PS
COURT BOROUGH MID 2 PS
COURT BOROUGH MID 2 PS
COURT BOROUGH MID 2 PS
COURT BOROUGH MID 2 PS
COURT BOROUGH MID 2 PS
COURT BOROUGH MID 2 PS
COURT BOROUGH MID 2 PS
COURT BOROUGH MID 2 PS
COURT BOROUGH MID 2 PS
Детски патики
Код на производ:
(CD7783-100)
NIKE

COURT BOROUGH MID 2 PS

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.009 ДЕН
Заштеда: 1.081 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10C *
 • 10\.C *
 • 11C *
 • 11\.C *
 • 12C *
 • 12\.C *
 • 13C *
 • 13\.C *
 • 1Y *
 • 1.5Y *
 • 2Y *
 • 2.5Y *
 • 3Y *
 • 3.5Y *
 • 4Y *
 • 4.5Y *
 • 5Y *
 • 5.5Y *
 • 6Y *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Borough Mid 2 се детски патики изработени од издржлива и квалитетна природна кожа. Перфорираната текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздух, додека широката лепенка ја прицврстува патиката. Подетално

Nike Court Borough Mid 2 се детски патики изработени од издржлива и квалитетна природна кожа.

Перфорираната текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздух, додека широката лепенка ја прицврстува патиката.

Тие имаат прилагодлива конструкција со широк јазик и издржлив гумен ѓон што се прилагодува на површината и спречува лизгање.

Дизајнот на овие патики е инспириран од ретро кошаркарски стил и е истакнат со логото на Nike во контрастна боја.

Спецификации:

 • Класично врзување, лепенка

 • Горен дел: кожа

 • Ѓон: издржлива гума

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: CD7783-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Court Borough Mid 2 се детски патики изработени од издржлива и квалитетна природна кожа.

Перфорираната текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздух, додека широката лепенка ја прицврстува патиката.

Тие имаат прилагодлива конструкција со широк јазик и издржлив гумен ѓон што се прилагодува на површината и спречува лизгање.

Дизајнот на овие патики е инспириран од ретро кошаркарски стил и е истакнат со логото на Nike во контрастна боја.

Спецификации:

 • Класично врзување, лепенка

 • Горен дел: кожа

 • Ѓон: издржлива гума

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: CD7783-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики AT1801-600
Nike Star Runner 2 се унисекс детски патики за секој ден наменети за мали деца на возра...
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CD7783-003
Nike Court Borough Mid 2 се детски патики изработени од издржлива и квалитетна природна...
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CZ6613-100
Nike Court Borough Low 2SE се детски патики со издржлив дизајн, суптилен стил и инспира...
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""