Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NIKE RENEW IN-SEASON TR 10
W NIKE RENEW IN-SEASON TR 10
W NIKE RENEW IN-SEASON TR 10
W NIKE RENEW IN-SEASON TR 10
W NIKE RENEW IN-SEASON TR 10
W NIKE RENEW IN-SEASON TR 10
W NIKE RENEW IN-SEASON TR 10
W NIKE RENEW IN-SEASON TR 10
W NIKE RENEW IN-SEASON TR 10
W NIKE RENEW IN-SEASON TR 10
W NIKE RENEW IN-SEASON TR 10
W NIKE RENEW IN-SEASON TR 10
W NIKE RENEW IN-SEASON TR 10
W NIKE RENEW IN-SEASON TR 10
W NIKE RENEW IN-SEASON TR 10
W NIKE RENEW IN-SEASON TR 10
Женски патики
Код на производ:
(CK2576-001)
NIKE

W NIKE RENEW IN-SEASON TR 10

Претходна цена
5.190 ДЕН
Моментална Цена
5.190 ДЕН
Цена со попуст
4.152 ДЕН
Заштеда: 1.038 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 34,5
 • 4.5 35
 • 5 35,5
 • 5.5 36
 • 6 36,5
 • 6.5 37,5
 • 7 38
 • 7.5 38,5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40,5
 • 9.5 41
 • 10 42
 • 10.5 42,5
 • 11 43
 • 11.5 44
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Разбудете ја вашата авантуристичка страна со женските патики Nike W RENEW IN-SEASON TR, кои комбинираат иновативни детали за да создадат драматичен изглед. Подетално

Разбудете ја вашата авантуристичка страна со женските патики Nike W RENEW IN-SEASON TR, кои комбинираат иновативни детали за да создадат драматичен изглед.

Тие се наменети пред сѐ за тренинг.

Направени се од лесни материјали за циркулација на воздух, кои овозможуваат исклучителна удобност во текот на целиот ден.

Иновативната комбинација на пена и гума во средната влошка обезбедува голема удобност.

Текстурата на мрежата на горниот дел овозможува проток на воздух, додека поставениот дел околу глуждот и мекото јазиче на патиката додаваат удобност на горниот дел од стапалото.

Современиот изглед на овие патики дава врвен спортски стил.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна / бела

 • Горен дел: мрежа

 • Шифра на артикл: CK2576-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Разбудете ја вашата авантуристичка страна со женските патики Nike W RENEW IN-SEASON TR, кои комбинираат иновативни детали за да создадат драматичен изглед.

Тие се наменети пред сѐ за тренинг.

Направени се од лесни материјали за циркулација на воздух, кои овозможуваат исклучителна удобност во текот на целиот ден.

Иновативната комбинација на пена и гума во средната влошка обезбедува голема удобност.

Текстурата на мрежата на горниот дел овозможува проток на воздух, додека поставениот дел околу глуждот и мекото јазиче на патиката додаваат удобност на горниот дел од стапалото.

Современиот изглед на овие патики дава врвен спортски стил.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна / бела

 • Горен дел: мрежа

 • Шифра на артикл: CK2576-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CQ9545-007
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CJ0842-200
Женските патики за тренинг Nike Air Max Bella TR 3 обезбедуваат стабилност и амортизaци...
4.392 ДЕН
Заштеда 20%
5.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CQ9545-002
NIKE LEGEND ESSENTIAL 2 се женски патики за тренинг кои нудат атрактивен спортски дизај...
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""