Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE COURT BOROUGH LOW 2
NIKE COURT BOROUGH LOW 2
NIKE COURT BOROUGH LOW 2
NIKE COURT BOROUGH LOW 2
NIKE COURT BOROUGH LOW 2
NIKE COURT BOROUGH LOW 2
NIKE COURT BOROUGH LOW 2
NIKE COURT BOROUGH LOW 2
NIKE COURT BOROUGH LOW 2
NIKE COURT BOROUGH LOW 2
Детски патики
Код на производ:
(BQ5448-001)
NIKE

NIKE COURT BOROUGH LOW 2

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.163 ДЕН
Заштеда: 927 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10C 27
 • 10\.C 27,5
 • 11C 28
 • 11\.C 28,5
 • 12C 29,5
 • 12\.C 30
 • 13C 31
 • 13\.C 31,5
 • 1Y 32
 • 1.5Y 33
 • 2Y 33,5
 • 3Y 35
 • 3.5Y 35.5
 • 4Y 36
 • 4.5Y 36.5
 • 5Y 37,5
 • 5.5Y 38
 • 6Y 38,5
 • 6.5Y 39
 • 7Y 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Borough Low 2 патиките за момчиња се совршена комбинација на удобност и стил. Цврстиот дизајн е инспириран од кошаркарски патики за да можете да изгледате како вистинска sвезда и надвор од терените. Подетално

Nike Court Borough Low 2 патиките за момчиња се совршена комбинација на удобност и стил.

Цврстиот дизајн е инспириран од кошаркарски патики за да можете да изгледате како вистинска sвезда и надвор од терените.

Горниот дел е направен од кожа, така што е лесен за одржување.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна

 • Гумен ѓон со текстура

 • Горен дел: кожа

 • Шифра на артикл: BQ5448-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4Y 36 23
5Y 37,5 23,5
6Y 38,5 24,1
7Y 40 25
10C 27 16
11C 28 17
12C 29,5 18
13C 31 19
1Y 32 20
2Y 33,5 21
3Y 35 22

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Court Borough Low 2 патиките за момчиња се совршена комбинација на удобност и стил.

Цврстиот дизајн е инспириран од кошаркарски патики за да можете да изгледате како вистинска sвезда и надвор од терените.

Горниот дел е направен од кожа, така што е лесен за одржување.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна

 • Гумен ѓон со текстура

 • Горен дел: кожа

 • Шифра на артикл: BQ5448-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4Y 36 23
5Y 37,5 23,5
6Y 38,5 24,1
7Y 40 25
10C 27 16
11C 28 17
12C 29,5 18
13C 31 19
1Y 32 20
2Y 33,5 21
3Y 35 22

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики AH5222-008
Детските патики Nike Air Mac Akis совршено ја комбинираат традицијата и модерниот стил....
4.123 ДЕН
Заштеда 30%
5.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики BQ5372-400
Nike Manoa LTR се детски полу-длабоки патики наменети за момчиња тинејџери. Овие патики...
3.893 ДЕН
Заштеда 25%
5.190 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""