Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE AIR MAX EXCEE
WMNS NIKE AIR MAX EXCEE
WMNS NIKE AIR MAX EXCEE
WMNS NIKE AIR MAX EXCEE
WMNS NIKE AIR MAX EXCEE
WMNS NIKE AIR MAX EXCEE
WMNS NIKE AIR MAX EXCEE
WMNS NIKE AIR MAX EXCEE
Женски патики
Код на производ:
(CD5432-003)
NIKE

WMNS NIKE AIR MAX EXCEE

Претходна цена
7.790 ДЕН
Моментална Цена
7.790 ДЕН
Моментална Цена
7.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 34,5
 • 4.5 35
 • 5 35,5
 • 5.5 36
 • 6 36,5
 • 6.5 37,5
 • 7 38
 • 7.5 38,5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40,5
 • 9.5 41
 • 10 42
 • 10.5 42,5
 • 11 43
 • 11.5 44
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики Air Max Excee го оживуваат препознатливиот стил на 90-тите и се инспирирани од легендарниот модел Air Max 90. Дизајнот со издолжени линии и асиметрични пропорции во горниот дел го трансформира ретро изгледот во модерна форма. Подетално

Женските патики Air Max Excee го оживуваат препознатливиот стил на 90-тите и се инспирирани од легендарниот модел Air Max 90.

Дизајнот со издолжени линии и асиметрични пропорции во горниот дел го трансформира ретро изгледот во модерна форма.

Мрежестите делови овозможуваат циркулација на воздух.

Горниот дел комбинира природна и синтетичка кожа.

Пената во средниот дел, како и гумениот ѓон овозможуваат голема удобност и издржливост.

  СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел изработен од природна и синтетичка кожа

 • Мрежа

 • Воздушна единица AirMax во ѓонот

 • Боја: црна, бела

 • Шифра на артикл: CD5432-003

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женските патики Air Max Excee го оживуваат препознатливиот стил на 90-тите и се инспирирани од легендарниот модел Air Max 90.

Дизајнот со издолжени линии и асиметрични пропорции во горниот дел го трансформира ретро изгледот во модерна форма.

Мрежестите делови овозможуваат циркулација на воздух.

Горниот дел комбинира природна и синтетичка кожа.

Пената во средниот дел, како и гумениот ѓон овозможуваат голема удобност и издржливост.

  СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел изработен од природна и синтетичка кожа

 • Мрежа

 • Воздушна единица AirMax во ѓонот

 • Боја: црна, бела

 • Шифра на артикл: CD5432-003

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CU9038-100
NIKE WMNS COURT ROYALE се женски lifestyle патики со привлечен ретро дизајн. Со својот ...
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики CD5434-105
Инспирирани од дизајнот на патики од 80-тите, женските патики Nike Court Vision Low има...
4.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""