Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SL20
SL20
SL20
SL20
SL20
SL20
SL20
SL20
SL20
SL20
SL20
SL20
Машки патики за трчање
Код на производ:
(EG1145)
adidas

SL20

Претходна цена
7.388 ДЕН
Моментална Цена
7.388 ДЕН
Цена со попуст
5.172 ДЕН
Заштеда: 2.216 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SL20 SHOES се врвни машки патики за трчање. Тие се многу удобни и лесни и се вистинска поддршка за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и трчање. Подетално

adidas SL20 SHOES се врвни машки патики за трчање.

Тие се многу удобни и лесни и се вистинска поддршка за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и трчање.

Горниот дел е изработен од синтетика и текстил.

Неговата мрежеста текстура обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Технологијата Lightstrike во средниот ѓон ви гарантира удобност.

Брендот adidas секогаш ви гарантира најдобар квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Гумен ѓон и технологија Lightstrike
 • Боја: портокалова, сива
 • Код на производ: EG1145
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas SL20 SHOES се врвни машки патики за трчање.

Тие се многу удобни и лесни и се вистинска поддршка за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и трчање.

Горниот дел е изработен од синтетика и текстил.

Неговата мрежеста текстура обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Технологијата Lightstrike во средниот ѓон ви гарантира удобност.

Брендот adidas секогаш ви гарантира најдобар квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Гумен ѓон и технологија Lightstrike
 • Боја: портокалова, сива
 • Код на производ: EG1145
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош