Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
Машки патики
Код на производ:
(CD4165-003)
NIKE

NIKE AIR MAX EXCEE

Претходна цена
7.790 ДЕН
Моментална Цена
7.790 ДЕН
Цена со попуст
4.908 ДЕН
Заштеда: 2.882 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike AIR MAX EXCEE се машки патики за секој ден. Со својот дизајн тие ја оживуваат модата на 90-тите и легендарниот модел Air Max 90. Подетално

Nike AIR MAX EXCEE се машки патики за секој ден.

Со својот дизајн тие ја оживуваат модата на 90-тите и легендарниот модел Air Max 90.

Тие целосно го следат оригиналниот дизајн, особено кога станува збор за комбинација на материјали, вклучувајќи и природна и синтетичка кожа.

Мрежата овозможува цирклулација на воздух, додека велурот дава привлечен изглед.

Воздушната единица Air Max со мека пена во средниот ѓон обезбедува удобност и леснотија при движење.

Гумена лента е обвиткана околу воздушната единица во ѓонот, а логото на Air Max се наоѓа на петицата.

Уживајте во целодневната удобност со овие легендарни патики.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

•Машки патики - lifestyle

•Горен дел: делови од кожа, синтетика и мрежа

•Гумен ѓон

•Прикажана боја: црна

•Шифра на артикл: CD4165-003

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike AIR MAX EXCEE се машки патики за секој ден.

Со својот дизајн тие ја оживуваат модата на 90-тите и легендарниот модел Air Max 90.

Тие целосно го следат оригиналниот дизајн, особено кога станува збор за комбинација на материјали, вклучувајќи и природна и синтетичка кожа.

Мрежата овозможува цирклулација на воздух, додека велурот дава привлечен изглед.

Воздушната единица Air Max со мека пена во средниот ѓон обезбедува удобност и леснотија при движење.

Гумена лента е обвиткана околу воздушната единица во ѓонот, а логото на Air Max се наоѓа на петицата.

Уживајте во целодневната удобност со овие легендарни патики.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

•Машки патики - lifestyle

•Горен дел: делови од кожа, синтетика и мрежа

•Гумен ѓон

•Прикажана боја: црна

•Шифра на артикл: CD4165-003

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош