за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Тренерка

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Возраст
Бренд
Намена
Боја
Материјал/технологија
Големина
Цена
zenski
vozrasni
0 - 2.500 ДЕН
3 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
ocene
3
ocene
3
Женски тренерки
2.344 ДЕН
Заштеда 50%
4.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
ocene
7
ocene
7
Женски тренерки
2.344 ДЕН
Заштеда 50%
4.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Prosecna ocena:
ocene
6
ocene
6
adidas ESSENTIALS TRACKSUIT се женски тренерки со едноставен дизајн што можете да ги но...
Женски тренерки
2.194 ДЕН
Заштеда 50%
4.388 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Не се само дуксерите парче облека што го носиме кога сакаме да чувствуваме вистинска удобност, туку вклучуваме и тренерки во таа група. Тие се дизајнирани да изгледаат беспрекорно со кои и патики да се носат, додека во зависност од спортот што го тренираме, избираме различни брендови, материјали и дизајни.

Понудата на Sport Vision, барем кога станува збор за машки тренерки, женски тренерки и детски тренерки, се состои од брендовите Nike, adidas, Champion, Ellesse, Umbro и Lotto. Покрај многубројните, и пред сè, квалитетни брендови, ние нудиме и тренерки за тренинг, тренерки за фудбал, но и секојдневни тренерки, кои наскоро ќе станат ваш прв избор кога патувате, имате дневни активности во градот или едноставно ќе одите на прошетка.