за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike M NSW TEE M90 SSNL PREM ESSNTL
Nike M NSW TEE M90 SSNL PREM ESSNTL
Nike M NSW TEE M90 SSNL PREM ESSNTL
Nike M NSW TEE M90 SSNL PREM ESSNTL
Nike M NSW TEE M90 SSNL PREM ESSNTL
Nike M NSW TEE M90 SSNL PREM ESSNTL
Nike M NSW TEE M90 SSNL PREM ESSNTL
Nike M NSW TEE M90 SSNL PREM ESSNTL
Код на производ: FQ3798-020
Nike

Nike M NSW TEE M90 SSNL PREM ESSNTL

Код на производ: FQ3798-020
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Lifestyle
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FQ7995-010
Цена 2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица AR5006-437
Цена 1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FQ7995-100
Цена 1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Nike M NSW TEE M90 SSNL PREM ESSNTL
Маица
Nike M NSW TEE M90 SSNL PREM ESSNTL