за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike M J FLT MVP 85 SS CREW
Nike M J FLT MVP 85 SS CREW
Nike M J FLT MVP 85 SS CREW
Nike M J FLT MVP 85 SS CREW
Nike M J FLT MVP 85 SS CREW
Nike M J FLT MVP 85 SS CREW
Nike M J FLT MVP 85 SS CREW
Nike M J FLT MVP 85 SS CREW
Nike M J FLT MVP 85 SS CREW
Nike M J FLT MVP 85 SS CREW
Код на производ: FN5956-436
Nike

Nike M J FLT MVP 85 SS CREW

Код на производ: FN5956-436
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Кошарка
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FN5966-010
Цена 2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FB7465-687
Цена 1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DZ0604-281
Цена 2.317 ДЕН
Заштеда 25%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Nike M J FLT MVP 85 SS CREW
Маица
Nike M J FLT MVP 85 SS CREW