за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike W NSW NK CHLL KNT MRIB SS TOP
Nike W NSW NK CHLL KNT MRIB SS TOP
Nike W NSW NK CHLL KNT MRIB SS TOP
Nike W NSW NK CHLL KNT MRIB SS TOP
Код на производ: FN3664-010
Nike

Nike W NSW NK CHLL KNT MRIB SS TOP

Код на производ: FN3664-010
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Lifestyle
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FQ6597-010
Цена 2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FD4149-208
Цена 2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FN3664-237
Цена 3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Nike W NSW NK CHLL KNT MRIB SS TOP
Маица
Nike W NSW NK CHLL KNT MRIB SS TOP