за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike M NP DF NPC FLEECE PO
Nike M NP DF NPC FLEECE PO
Nike M NP DF NPC FLEECE PO
Nike M NP DF NPC FLEECE PO
Nike M NP DF NPC FLEECE PO
Nike M NP DF NPC FLEECE PO
Nike M NP DF NPC FLEECE PO
Nike M NP DF NPC FLEECE PO
Nike M NP DF NPC FLEECE PO
Nike M NP DF NPC FLEECE PO
Код на производ: DV9821-010
Nike

Nike M NP DF NPC FLEECE PO

Код на производ: DV9821-010
6.190 ДЕН
4.642 ДЕН
4.642 ДЕН
Заштеда: 1.548 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Тренинг
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Nike M NP DF NPC FLEECE PO
Дуксер
Nike M NP DF NPC FLEECE PO