за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike W NSW ESSNTL OS BOMBER
Nike W NSW ESSNTL OS BOMBER
Nike W NSW ESSNTL OS BOMBER
Nike W NSW ESSNTL OS BOMBER
Nike W NSW ESSNTL OS BOMBER
Nike W NSW ESSNTL OS BOMBER
Nike W NSW ESSNTL OS BOMBER
Nike W NSW ESSNTL OS BOMBER
Код на производ: FN2839-010
Nike

Nike W NSW ESSNTL OS BOMBER

Код на производ: FN2839-010
8.990 ДЕН
8.990 ДЕН
8.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Lifestyle
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FB8729-010
Цена 13.942 ДЕН
Заштеда 25%
18.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FB8692-010
Цена 9.817 ДЕН
Заштеда 25%
13.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FB7670-010
Цена 16.492 ДЕН
Заштеда 25%
21.990 ДЕН
Додај во кошничка
Nike W NSW ESSNTL OS BOMBER
Јакна
Nike W NSW ESSNTL OS BOMBER