за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike K NSW TF HGH SYNFL JKT ULT MAT
Nike K NSW TF HGH SYNFL JKT ULT MAT
Nike K NSW TF HGH SYNFL JKT ULT MAT
Nike K NSW TF HGH SYNFL JKT ULT MAT
Nike K NSW TF HGH SYNFL JKT ULT MAT
Nike K NSW TF HGH SYNFL JKT ULT MAT
Nike K NSW TF HGH SYNFL JKT ULT MAT
Nike K NSW TF HGH SYNFL JKT ULT MAT
Nike K NSW TF HGH SYNFL JKT ULT MAT
Nike K NSW TF HGH SYNFL JKT ULT MAT
Код на производ: FD2843-010
Nike

Nike K NSW TF HGH SYNFL JKT ULT MAT

Код на производ: FD2843-010
8.990 ДЕН
6.742 ДЕН
6.742 ДЕН
Заштеда: 2.248 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S 9-10г.
  • M 11-12г.
  • L 12-13г.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Деца
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Бренд Nike
Намена Lifestyle
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна DX1264-247
Цена 5.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна DX1264-326
Цена 4.632 ДЕН
Заштеда 20%
5.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна DJ8530-010
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
Цена 3.594 ДЕН
Заштеда 40%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Nike K NSW TF HGH SYNFL JKT ULT MAT
Јакна
Nike K NSW TF HGH SYNFL JKT ULT MAT