за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Код на производ: FB8692-010
Nike

Nike Sportswear

Код на производ: FB8692-010
Nike Sportswear е женска бомбер јакна од вештачко крзно со две лица за жени. Не, не гледате двојно - навистина има 2 изгледа вградени во 1 јакна во оваа реверзибилна јакна. Спуштените раменици и широките ракави ви даваат лесен, опуштен изглед, без разлика како ја носите оваа јакна. Така, сега единствената одлука е да ја изберете облеката за комбинирање со оваа јакна. Вештачкото крзно со малку сјај од едната страна обезбедува луксузна топлина, додека непречено ткаената ткаенина на задната страна има остар, чист изглед и чувство. Страничните џебови обезбедуваат многу простор за складирање. Опуштениот крој го олеснува додавањето дополнителни слоеви. Ребрести еластични делови на ркавите и рабовите помагаат да се задржи јакната на место додека се движите. Спецификација: Женска бомбер јакна Две лица Состав: Вештачко крзно - 100% полиестер Сатен извезени логоа Swoosh.
13.090 ДЕН
9.817 ДЕН
9.817 ДЕН
Заштеда: 3.273 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sportswear е женска бомбер јакна од вештачко крзно со две лица за жени. Не, не гледате двојно - навистина има 2 изгледа вградени во 1 јакна во оваа реверзибилна јакна. Спуштените раменици и широките ракави ви даваат лесен, опуштен изглед, без разлика како ја носите оваа јакна. Така, сега единствената одлука е да ја изберете облеката за комбинирање со оваа јакна. Вештачкото крзно со малку сјај од едната страна обезбедува луксузна топлина, додека непречено ткаената ткаенина на задната страна има остар, чист изглед и чувство. Страничните џебови обезбедуваат многу простор за складирање. Опуштениот крој го олеснува додавањето дополнителни слоеви. Ребрести еластични делови на ркавите и рабовите помагаат да се задржи јакната на место додека се движите.
Спецификација:

 • Женска бомбер јакна
 • Две лица
 • Состав: Вештачко крзно - 100% полиестер
 • Сатен извезени логоа Swoosh

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна FN2839-010
  Цена 8.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна FB8729-010
  Цена 13.942 ДЕН
  Заштеда 25%
  18.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна FB7670-010
  Цена 16.492 ДЕН
  Заштеда 25%
  21.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Sportswear
  Јакна
  Nike Sportswear