за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike M NK CLUB+ SHERPA WNTR JKT
Nike M NK CLUB+ SHERPA WNTR JKT
Nike M NK CLUB+ SHERPA WNTR JKT
Nike M NK CLUB+ SHERPA WNTR JKT
Nike M NK CLUB+ SHERPA WNTR JKT
Nike M NK CLUB+ SHERPA WNTR JKT
Код на производ: FB8386-720
Nike

Nike M NK CLUB+ SHERPA WNTR JKT

Код на производ: FB8386-720
6.190 ДЕН
4.642 ДЕН
4.642 ДЕН
Заштеда: 1.548 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Lifestyle
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FN2608-010
Цена 16.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Јакна FB8386-068
Цена 4.642 ДЕН
Заштеда 25%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна DR9605-010
Цена 10.232 ДЕН
Заштеда 20%
12.790 ДЕН
Додај во кошничка
Nike M NK CLUB+ SHERPA WNTR JKT
Јакна
Nike M NK CLUB+ SHERPA WNTR JKT