за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
New Balance Athletics Linear T-Shirt
New Balance Athletics Linear T-Shirt
New Balance Athletics Linear T-Shirt
New Balance Athletics Linear T-Shirt
New Balance Athletics Linear T-Shirt
New Balance Athletics Linear T-Shirt
New Balance Athletics Linear T-Shirt
New Balance Athletics Linear T-Shirt
New Balance Athletics Linear T-Shirt
New Balance Athletics Linear T-Shirt
Код на производ: WT33557-GIE
New Balance

New Balance Athletics Linear T-Shirt

Код на производ: WT33557-GIE
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд New Balance
Намена Lifestyle
Боја Беж
ПроизведувачNew Balance Athletics Inc., Add: Brighton Landing, 100 Guest Street, Boston, MA 02135-2088, United States
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица WT21507-VPK
1.043 ДЕН
Заштеда 30%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
New Balance Athletics Linear T-Shirt
Маица
New Balance Athletics Linear T-Shirt