за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
Код на производ: WT31501-ACK
New Balance

New Balance Athletics

Код на производ: WT31501-ACK
Со чисти линии и стил инспириран од 90-тите години, женскиот дуксер NEW BALANCE Athletics Remastered French Terri 1/4 Zip , ви дава изглед што ги врти погледите. Овој дуксер со долги ракави се одликува со преголем, удобен крој што нежно паѓа на колковите, висока јака за држење и затворање со патент. Облечете го овој дуксер и шармирајте ги сите со вашиот изглед. Спецификација: Женски дуксер – lifestyle Мек француски фротир материјал Мало лого на NB Состав: 100% памук.
5.090 ДЕН
5.090 ДЕН
5.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • L L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Со чисти линии и стил инспириран од 90-тите години, женскиот дуксер NEW BALANCE Athletics Remastered French Terri 1/4 Zip , ви дава изглед што ги врти погледите. Овој дуксер со долги ракави се одликува со преголем, удобен крој што нежно паѓа на колковите, висока јака за држење и затворање со патент. Облечете го овој дуксер и шармирајте ги сите со вашиот изглед. Спецификација:

 • Женски дуксер – lifestyle
 • Мек француски фротир материјал
 • Мало лого на NB
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд New Balance
  Намена Lifestyle
  Боја Беж
  ПроизведувачNew Balance Athletics Inc., Add: Brighton Landing, 100 Guest Street, Boston, MA 02135-2088, United States
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер WT33555-MS
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер WT23555-VSW
  1.695 ДЕН
  Заштеда 50%
  3.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  New Balance Athletics
  Дуксер
  New Balance Athletics