за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Vans WM FLYING V BRALETTE BLUE GLOW
Vans WM FLYING V BRALETTE BLUE GLOW
Vans WM FLYING V BRALETTE BLUE GLOW
Vans WM FLYING V BRALETTE BLUE GLOW
Vans WM FLYING V BRALETTE BLUE GLOW
Vans WM FLYING V BRALETTE BLUE GLOW
Код на производ: VN0A7PNCG5O
Vans

Vans WM FLYING V BRALETTE BLUE GLOW

Код на производ: VN0A7PNCG5O
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Плава
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари
Vans WM FLYING V BRALETTE BLUE GLOW
Маица
Vans WM FLYING V BRALETTE BLUE GLOW