за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Vans MN VANS CLASSIC PO HOODIE II
Vans MN VANS CLASSIC PO HOODIE II
Vans MN VANS CLASSIC PO HOODIE II
Vans MN VANS CLASSIC PO HOODIE II
Vans MN VANS CLASSIC PO HOODIE II
Vans MN VANS CLASSIC PO HOODIE II
Vans MN VANS CLASSIC PO HOODIE II
Vans MN VANS CLASSIC PO HOODIE II
Код на производ: VN0A456BY28
Vans

Vans MN VANS CLASSIC PO HOODIE II

Код на производ: VN0A456BY28
4.890 ДЕН
4.890 ДЕН
3.423 ДЕН
Заштеда: 1.467 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A45CKBLK
3.773 ДЕН
Заштеда 30%
5.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A456BK1O
3.912 ДЕН
Заштеда 20%
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A456BSQ6
2.574 ДЕН
Заштеда 40%
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Vans MN VANS CLASSIC PO HOODIE II
Дуксер
Vans MN VANS CLASSIC PO HOODIE II