за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Vans MN VANS CLASSIC PO HOODIE II PORT ROYALE
Vans MN VANS CLASSIC PO HOODIE II PORT ROYALE
Vans MN VANS CLASSIC PO HOODIE II PORT ROYALE
Vans MN VANS CLASSIC PO HOODIE II PORT ROYALE
Vans MN VANS CLASSIC PO HOODIE II PORT ROYALE
Vans MN VANS CLASSIC PO HOODIE II PORT ROYALE
Vans MN VANS CLASSIC PO HOODIE II PORT ROYALE
Vans MN VANS CLASSIC PO HOODIE II PORT ROYALE
Код на производ: VN0A456BK1O
Vans

Vans MN VANS CLASSIC PO HOODIE II PORT ROYALE

Код на производ: VN0A456BK1O
4.890 ДЕН
4.890 ДЕН
3.912 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Лилакова
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A45CKBLK
3.773 ДЕН
Заштеда 30%
5.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A456BY28
3.423 ДЕН
Заштеда 30%
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A456BSQ6
2.574 ДЕН
Заштеда 40%
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Vans MN VANS CLASSIC PO HOODIE II PORT ROYALE
Дуксер
Vans MN VANS CLASSIC PO HOODIE II PORT ROYALE