за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
New Balance ESSENTIALS
New Balance ESSENTIALS
New Balance ESSENTIALS
New Balance ESSENTIALS
Код на производ: UT31551-BK
New Balance

New Balance ESSENTIALS

Код на производ: UT31551-BK
NEW BALANCE ESSENTIALS е класична унисекс маичка со кратки ракави. Оваа маица со кратки ракави е целосно изработена од мек прозрачен памук и има удобен крој што е идеален за секојдневно носење. Испечатеното лого New Balance на предната страна и дава на оваа разновидна маичка софистициран спортски изглед. Спецификација: Унисекс маичка со кратки ракави Заоблено деколте Лого на предната страна Состав: 100% памук.
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • U1 U1
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

NEW BALANCE ESSENTIALS е класична унисекс маичка со кратки ракави. Оваа маица со кратки ракави е целосно изработена од мек прозрачен памук и има удобен крој што е идеален за секојдневно носење. Испечатеното лого New Balance на предната страна и дава на оваа разновидна маичка софистициран спортски изглед.
Спецификација:

 • Унисекс маичка со кратки ракави
 • Заоблено деколте
 • Лого на предната страна
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Unisex
  Возраст За возрасни
  Бренд New Balance
  Намена Lifestyle
  Боја Црна
  ПроизведувачNew Balance Athletics Inc., Add: Brighton Landing, 100 Guest Street, Boston, MA 02135-2088, United States
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
  Во моментов нема коментари
  New Balance ESSENTIALS
  Маица
  New Balance ESSENTIALS