за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
The North Face Women’s Rusta 2.0 Synth Ins Puffer
The North Face Women’s Rusta 2.0 Synth Ins Puffer
The North Face Women’s Rusta 2.0 Synth Ins Puffer
The North Face Women’s Rusta 2.0 Synth Ins Puffer
The North Face Women’s Rusta 2.0 Synth Ins Puffer
The North Face Women’s Rusta 2.0 Synth Ins Puffer
The North Face Women’s Rusta 2.0 Synth Ins Puffer
The North Face Women’s Rusta 2.0 Synth Ins Puffer
The North Face Women’s Rusta 2.0 Synth Ins Puffer
The North Face Women’s Rusta 2.0 Synth Ins Puffer
Код на производ: NF0A852LJK31
The North Face

The North Face Women’s Rusta 2.0 Synth Ins Puffer

Код на производ: NF0A852LJK31
16.090 ДЕН
16.090 ДЕН
16.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • M M
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд The North Face
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна NF0A5GGEQ4C1
12.994 ДЕН
Заштеда 35%
19.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна NF0A3C8DI0W1
17.592 ДЕН
Заштеда 20%
21.990 ДЕН
Додај во кошничка
The North Face Women’s Rusta 2.0 Synth Ins Puffer
Јакна
The North Face Women’s Rusta 2.0 Synth Ins Puffer