за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
The North Face Drew Peak
The North Face Drew Peak
The North Face Drew Peak
The North Face Drew Peak
The North Face Drew Peak
The North Face Drew Peak
The North Face Drew Peak
The North Face Drew Peak
The North Face Drew Peak
The North Face Drew Peak
Код на производ: NF00AHJYLA91
The North Face

The North Face Drew Peak

Код на производ: NF00AHJYLA91
5.690 ДЕН
5.690 ДЕН
4.552 ДЕН
Заштеда: 1.138 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • M M
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд The North Face
Намена Lifestyle
Боја Бела
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF0A2S57PIB1
3.703 ДЕН
Заштеда 30%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
The North Face Drew Peak
Дуксер
The North Face Drew Peak