за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
Код на производ: MT23565-PHM
New Balance

New Balance Athletics

Код на производ: MT23565-PHM
Машкиот lifestyle дуксер NEW BALANCE ATHLETICS STATE ви нуди удобност со стил за оваа сезона. Машкиот дуксер со долги ракави со двојна линија е направен од тежок француски фротир за да ве одржува меки и топли. Пространиот кенгурски џеб обезбедува простор за складирање мали предмети додека сте во движење, а извезеното лого New Balance го комплетира вашиот класичен, спортски изглед. Спецификација: Машки дуксер со капа - lifestyle Кенгурски џеб Состав: 100% памук.
5.690 ДЕН
5.690 ДЕН
5.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машкиот lifestyle дуксер NEW BALANCE ATHLETICS STATE ви нуди удобност со стил за оваа сезона. Машкиот дуксер со долги ракави со двојна линија е направен од тежок француски фротир за да ве одржува меки и топли. Пространиот кенгурски џеб обезбедува простор за складирање мали предмети додека сте во движење, а извезеното лого New Balance го комплетира вашиот класичен, спортски изглед.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капа - lifestyle
 • Кенгурски џеб
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд New Balance
  Намена Lifestyle
  Боја Сива
  ПроизведувачNew Balance Athletics Inc., Add: Brighton Landing, 100 Guest Street, Boston, MA 02135-2088, United States
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер MT33559-ACK
  3.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  New Balance Athletics
  Дуксер
  New Balance Athletics