за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
New Balance NB Athletics Seb Curi Hoodie
New Balance NB Athletics Seb Curi Hoodie
New Balance NB Athletics Seb Curi Hoodie
New Balance NB Athletics Seb Curi Hoodie
New Balance NB Athletics Seb Curi Hoodie
New Balance NB Athletics Seb Curi Hoodie
New Balance NB Athletics Seb Curi Hoodie
New Balance NB Athletics Seb Curi Hoodie
Код на производ: MT23552-SAH
New Balance

New Balance NB Athletics Seb Curi Hoodie

Код на производ: MT23552-SAH
3.990 ДЕН
3.990 ДЕН
3.192 ДЕН
Заштеда: 798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд New Balance
Намена Lifestyle
Боја Бела
ПроизведувачNew Balance Athletics Inc., Add: Brighton Landing, 100 Guest Street, Boston, MA 02135-2088, United States
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер MT33559-ACK
3.992 ДЕН
Заштеда 20%
4.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер MT33550-NWG
4.792 ДЕН
Заштеда 20%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер MT23565-PHM
4.552 ДЕН
Заштеда 20%
5.690 ДЕН
Додај во кошничка
New Balance NB Athletics Seb Curi Hoodie
Дуксер
New Balance NB Athletics Seb Curi Hoodie