за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Lotto FLESSIBILE HOODY W
Код на производ: LTA223F602-07
Lotto

Lotto FLESSIBILE HOODY W

Код на производ: LTA223F602-07
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • L L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Lotto
Намена Lifestyle
Боја Лилакова
ПроизведувачLotto Sport Italia Spa, Via Montebelluna, 5/7 31040 Trevignano Tv, Italy
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTP193211-02
916 ДЕН
Заштеда 60%
2.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTP193227-50
556 ДЕН
Заштеда 65%
1.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 210522-1CW
876 ДЕН
Заштеда 60%
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Lotto FLESSIBILE HOODY W
Дуксер
Lotto FLESSIBILE HOODY W