за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas FARM HOODIE
adidas FARM HOODIE
adidas FARM HOODIE
adidas FARM HOODIE
adidas FARM HOODIE
adidas FARM HOODIE
adidas FARM HOODIE
adidas FARM HOODIE
adidas FARM HOODIE
adidas FARM HOODIE
Код на производ: HS1195
adidas

adidas FARM HOODIE

Код на производ: HS1195
Код на производителот: EUY10
3.988 ДЕН
3.988 ДЕН
3.190 ДЕН
Заштеда: 798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд adidas
Намена Тренинг
Боја Црна
ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IM2681
3.001 ДЕН
Заштеда 30%
4.288 ДЕН
Додај во кошничка
adidas FARM HOODIE
Дуксер
adidas FARM HOODIE