за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Max 90
Nike Max 90
Nike Max 90
Nike Max 90
Nike Max 90
Nike Max 90
Код на производ: DX1049-100
Nike

Nike Max 90

Код на производ: DX1049-100
Nike Max 90 е машка lifestyle маица со кратки ракави. Опуштениот крој и памучниот материјал ќе ве прегрне со удобност и ќе ве опреми со одличен стил. Nike Swoosh графиките на предната и задната страна зрачат со ефектен стил. Оваа опуштена маица ќе ве натера да се опуштите и да се препуштите на сите активности кои ве очекуваат. Спецификација: Машка маица Кратки ракави Лежерен крој Nike Swoosh лого Состав: 100% памук .
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Max 90 е машка lifestyle маица со кратки ракави. Опуштениот крој и памучниот материјал ќе ве прегрне со удобност и ќе ве опреми со одличен стил. Nike Swoosh графиките на предната и задната страна зрачат со ефектен стил. Оваа опуштена маица ќе ве натера да се опуштите и да се препуштите на сите активности кои ве очекуваат.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Лежерен крој
 • Nike Swoosh лого
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Маица FN0248-069
  1.791 ДЕН
  Заштеда 10%
  1.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Маица FN0248-323
  1.791 ДЕН
  Заштеда 10%
  1.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Маица FN0248-133
  1.791 ДЕН
  Заштеда 10%
  1.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Max 90
  Маица
  Nike Max 90